I wish 0.2

12. února 2012 v 15:35 | Týnka |  My works

Nikdy jsem Liama neměla ráda.Vždycky jsem byla zblázněná do Harryho Stylese.Ale teď,když jsem ho trošku líp poznala jsem na něj úplně změnila názor.
Nemohla jsem se zítřka dočkat.Vůbec jsem nevěděla o čem si s ním budu povídat,co si mám vzít na sebe...Nakonec jsme s Bonn vyrazili na nákupy.Koupila jsem si krásný šaty.


Snad se mu budou líbit.
Ráno mě vzbudil telefon.Píše mi Liam "V 11:00 přij'd do parku tam kde jsme byli včera.Liam." Podívala jsem se na budík."Sakra je 10:00 to nemůžu stihnout" Rychle jsem vstala a hned běžela do koupelny.Umyla jsem si hlavu,vyčistila zuby a rychle se běžela namalovat a oblíknout.
Když jsem došla do parku Liam tam stál s kytkou."Ahoj,nevěděl jsem jaký máš ráda tak doufám že jsem se trefil" pozdravil mě.
"Je krásná,děkuju" řekla jsem s úsměvem.
Vyrazily jsme do restaurace.Cestou nás pořád otravovali fanynky.
V restauraci mi jako úplný gentleman odsunul židli."Dneska ti to sluší" pochválil mě."Taky jsem si vzala svoje nový šaty" řekla jsem s úsměvem.
"Co si dáš?" zeptal se mě."Asi špagety s omáčkou.Co ty?"
"Dám si to co ty" odpověděl.
Dojedli jsme a šli sjme se projít.
Venku se nějak ochladilo a já měla jenom ty šaty. "Není ti zima?" zeptal se."Trochu jo".Sundal si bundu a dal mi ji na ramena.Poděkovala jsem a on se jen usmál.
Procházeli jsme se po parku a už se stmívalo.Nechtělo se mi věřit že jsem s ním už tak dlouho."Už budu muset domů" řekla jsem."Můžu tě doprovodit domů?Abych věděll kde tě mám příště hledat?" zeptal se.Udiveně jsem se ho zeptala: "Ty bys mě chtěl ještě vidět?" "Jasně že jo.Parádně se s tebou bavím." To mi vyrazilo dech.On mě chce ještě vidět."Fakt? Tohle mi moc kluků ještě neřeklo podle nich jsem blázen." On se jenom smál a pak řekl:"Jsi blázen.Ale můj blázen" Pak mě políbil.Dlouze a nežně.Potom řekl jen "zítra ti zavolám."

Doma jsem o všem řekla Bonn.Když jsem se dostala k polibku,Bonn začala ječet:"Cože? Liam a ty? On ti dal pusu??" Znělo to trochu naštvaně.Ale já jí to nevyčítala.Liama nikdo nezbožňoval víc než ona.

Byla jsem úplně vyřízená a tak jsem si šla lehnout.Těšila jsem se na zítřek.Celou noc se mi o něm zdálo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PetuLL PetuLL | Web | 9. března 2012 v 20:48 | Reagovat

Opravdu zblázněná do Harryho?:D ach:D....

Závidim ji, chci taky pusu od Liama!:DD

2 Lejla Lejla | 19. března 2012 v 20:38 | Reagovat

To je rychlovka dva dny a už pusa..:D Ale chtěla bych taky..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama