I wish 0.4

13. února 2012 v 17:32 | Týnka |  My works
El:

Den s Liamem jsem si opět parádně užila.Navíc zítra Bonn konečně seznámím se Zaynem.Vlastně se s ním seznámím i já.
"Bonnie dobrý zprávy.Zátra se jde ke klukům a ty se seznámíš se Zaynem" oznámila jsem jí vesele."Co? Fakt? El jsi fakt nejlepší" vykřikla a objala mě.
"Ale nemám co na sebe a podívej se na moje vlasy!" začala zmatkovat."Teď máme volno tak zajdeme do obchoďáku a ke kadeřnici" řekla jsem.

V odchoďáku:
El:

"Tak co,kam chceš jít nejdřív?" zeptala jsem se,když jsme se zastavili u malé fontánky."Asi si dojdu pro nějáky suprový šaty" řekla."Fajn,tak jdem."

Doma:
Bonnie:

Tak moc jsem se těšila na zítřek že jsem nemohla usnout.Skoro celou noc sjme si s El povídali o liamovi a Zaynovi a naplánovali jsme si zítřek.
Meli jsme přijít v 10:00.Já už od 6:00 jen ležela a civěla do stropu.Když se El probudila hned jsme obě vstali a já zašla do koupelny.Po 20-ti minutách jsem vyšla a pustila tam El.

El:

"Sakra,co tam ta Bonnie dělá takovou dobu! Za půl hoďky je tady Liam" Vím že tam byla jen 20 minut ale přišlo mi to jako věčnost.Hrozně jsem se těšila na Liama a na Bonniin výraz až je všechny uvidí hlavně Zayna.
Když Bonn konečně vyšla,vzala sjem si ty úžasná šaty co jsem si včera koupila,řasenku a pár další věcí a vyrazila směrem so koupelny.

Liam:

Na dnešní den jsem se těšil.Zase se s ní uvidím.Dneska bude poprvé u nás doma.Doufám že mi kluci neudělají ostudu a Zayn bude k Bonnie trošu přívětivější než jaká byla včera jeho reakce na to,že ho chce vidět."Tak kluci jedu pro holky.Zkuste být prosím trošku normální hlavně ty Loui." Vím chovám se jako kdybych byl jejich táta ale oni jsou jako banda malých štěňat.
"No jo prosim tě" řekl Louis a hodil po mě klíčky od mého auta."Hlavně už nám ty kočky přivez" řekl a začal se smát.

El:

"Bonnie dělej Liam už stojí před domem" křičela jsem."Vždyť už jdu."
"Ahoj" pozravila jsem Liama."Ahoj tak co těšíš se? Nebo spíš těší se Bonnie?" dodal s úsměvem."Hrozně,celou noc nespala" řekla jsem mu a on se smál."A co Zayn? Už se má líp?" zeptala jsem se starostlivě."Snad jo,doufám že bude příjemný."
Bonnie konečně příšla.Seznámila jsem ji s Liamem a nasedli jsme do auta.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PetuLL PetuLL | Web | 9. března 2012 v 20:53 | Reagovat

"Hlavně už nám ty kočky přivez" řekl a začal se smát. > Loui nezklamal:DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama