I wish 0.6

15. února 2012 v 15:03 | Týnka |  My works
EL:

Šli sjme s Liamem za ostatními."Už jsou spolu" kříčel Louis."Já říkal zatím" smál se Harry."El vážně? Moc vám to přeju" řekla Bonn a objala mě."A co ty a Zayn?" zeptala sjem se."Nic moc,jen mi řekl AHOJ a pak šel do svýho pokoje" řekla smutně."Tak vidíš je u sebe,sám tak na co ještě čekáš?" pobídla jsem jí.

Bonn:

Šla jsem za Zaynem.
Zaťukala jsem na jeho dveře a vešla dovnitř.Zayn stál na balkóně.Nechtělo se mi ale šla jsem za ním."Ahoj,proč jsi odešel?" opatrně jsem se zeptala."Čau, ani nevím,nějak jsem...to je jedno" odpověděl.

Nechceš se jít někam projít?" vypadlo z něj po chvíli."Já? Jako s tebou?" nevěřím že jsem to řekl.Teď jsem se vážně chovala jako uječená fanynka."Jo,jako se mnou" smál se.

Zatavili jsme se u stánku se zmrzkou."Jakou chceš,platím já" řekl.Cítila jsem jak se mi do tváří hrne krev.On je tak úžasnej.

Procházeli jsme se po parku a povídali si.Začalo se stmívat a tak jsme se vraceli ke klukům domů.Před vchodem jsme se na chvíli zastavili a jen tak se na sebe dívali.Po chvíli mi dal pusu na tvář a já jsem cítila jak se opět červenám."Skvěle jsem se s tebou bavil" řekl a usamál se na mě."Já s tebou taky."

El:

Kde je ta Bonn tak dlouho? Vím poslala jsem jí za Zaynem ale už je tam možná 4 hodiny.
Potom jsem jí viděla se Zaynem jak vchází vchodovými dveřmi.Odtáhla jsem si ji stranou aby mi všechno řekla.Shrnula to do čtyř slov:On je tak úžasnej!
Byla jsem za hrozně šťastná."Doufám že časem z toho bude něco víc" řekla jsem."Já taky doufám,ale myslím že bude.Před vhodem mi dal pusu na tvář" řekla zasněně.

Pak jsme šli ke klukům...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PetuLL PetuLL | Web | 9. března 2012 v 20:57 | Reagovat

Já říkal zatím" smál se Harry >:DDhaha

Jo, Zayn je taky úžasný:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama