I wish 0.9

17. února 2012 v 17:13 | Týnka |  My works
Zayn:

Ráno jsem se probudil s náladou,kterou už jsem hodně dlouho neměl.Možná je na nový vztah ještě brzo,ale Boonniie mám vážně rád a možnájí dokonce miluju.Kddyž jsem s ní nepřipadám si jako TEN Zayn Malik po kterém šílí spousta holek,jako TEN zpěvák ze skupiny One direction.S ní si připadám jako "normální" kluk.

Liam:

Domluvil jsem se Zaynem,že vezmeme holky na oběd a do kina.Krátce před polednem jsem napsal El esemesku, že se pro ně se Zaynem stavíme.Hrozně se těším.

El:

"Bonnie vstávej,jde se na oběd a do kina s Liamem a Zaynem" řekla jsem s nadšením.Bonnie okamžitě vyskočila, i když ještě pře pěti minutama byla polomrtvá.Já jsem se taky zvedla a zamířila do koupelny.
Kluci pro nás v 11:00 přijeli.Tentokrát sjme jeli Zaynovým autem.
Přijeli jsme před snad nejluxusnější restauraci co jsem kdy viděla.
Sedli sjme si dál od ostatních lidí,aby nás nikdo neobtěžoval.S Bonn sjme si dali smažený sýr s kranolkama a kluci nějakou rybu.Potom jsme si objednali pohár.Byl výborenej."Přinesne nám účet prosiím" řekl Liam.Když jsem viděla tu cenu vykulila jsem oči."Cože?Tolik? Na to nemáme ani s Bonnie dohromady."Kluci se smáli:"Pozvali jsme vásna oběd a do kina a to znamená,že platíme my.""Ale tohle je vážně dost peněz" řekla Bonn."Aspoň nás nechte zaplatit popcorn a colu v kině" smála jsem se.
Kluci vybrali nějakou romantickou komedii.Ty máme s Bonn nejradši.Někdy smi přijde že nám čtou myšlenky.
Po kině jsme se šli ještě projít do parku.Já šla ruku v ruce s Liamem a Bonnie se Zaynem na námi zrovna tal.Sedli sjme si všichni na jednu lavičku u rybníka."Hele mám nápad" ozval se Zayn."Nechcete u nás dneska přespat?" "Já myslím že je to super nápad" řekl Liam."Jasně myslím že mluvím i za Bonnie,že moc rády.Ale nemáme s sebou žádný věci." usmála jsem se."Tak se u vás stavíme.To není problém." řekl Zayn.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 PetuLL PetuLL | Web | 9. března 2012 v 21:10 | Reagovat

Awww :')

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama