I wish 10

28. února 2012 v 17:12 | Týnka |  My works
El:

Poprvé jsem měla spát u Liama.Hrozně se těším,ale jsem docela nervózní.Budu se mu líbit bez make-upu?A co až mě uvidí po ránu?
Popravdě si myslím,že Zayn s Bonn na to jdou dost rychle.Dali se dohromady předevčírem a už u sebe budou spát.Ale co,hlavně že jim to klape.
Šla jsem hned s Liamem do pokoje,abych si vybalila.Ale místo toho jsme se začali líbat.Má tak jemný rty.Nikdy se jich dost nenabažím.
Po chvíli nám vtrhli do pokoje Harry s Niallem."Vy tu dneska přespíte?" ptali se."Jo budou a teď nás prosím nechcte" řekl Liam s úsměvem,i když trochu naštvaným tónem.Nemá rád když nás někdo při mazlení vyruší.
Když jsem si vybalila,zašli jsme na chvíli dolů do obýváku.Kluci sekoukali na televizi.Zayn tam samozřejmě nebyl.

Bonnie:

Zayn má u sebe i koupelnu.Řekla jsem si,že ji hned vyzkouším.Byla jsem trochu nervózní.Myslím,že na to jdeme se Zaynem trochu rychle a vím,že ostatní,nebo při nejmenším El,si to myslí taky.Horká sprcha ze mě všechnu nervozitu smyla.Vyšla jsem z koupelny jen v ručníku.Na posteli seděl Zayn.

Zayn:

Vyšla z koupelny a zarazila se.Netušila,že tam sedím.Byla jen v ručníku.je nádherná i bez make-upu.Kapky vody jí kapali z vlasů.
Rozhlížela se po pokoji a řekla:"Sakra nevzala jsem si pyžamo." "To nevadí,půčím ti svoje tričko" navrhl jsem.Jen se usmála.Podal jsem jí své triko a taky se převlékl.Jsem zvyklí spát jen v trenkách,ale dneska jsem si vzal radši i tílko.
Lehli jsme si k sobě do postele a já jsem pustil televizi.Nic moc nedávali a stejně jsme se věnovali spíš sobě.

Liam:

Kluci měli hlad a popravdě já trošku taky.El se nabídla,že nám udělá něco k večeři."Teda El,to je mňamka" pochválil ji Niall.
Když jsme dojedli,pomohl jsem El uklidit stůl a naskládat špinavé talíře do myčky.Potom jsem ji pošeptal:"Pojď se mnou do pokoje." Otočila se a usmála se."Hned,jenom si skočím so sprchy" mrkla na mě.
Než se osprchovala ,trochu jsem nám vyzdobil pokoj.Neříká se jen tak,že jsem z kluků největší romantik.Z kvítků růží jsem na postel poskládal srdce.
Když El vyšla z koupelny podívala se na srdce na posteli a skošila mi so náruče a dala mi pusu:"bože,to je nádhera." Oplatil jsem ji polibek a zamknul dveře,aby nás nikdo nerušil.Nesnáším to.Vártil jsem se k ní a začali jsme se líbat.Po chvíli jsem si ji vzal do náruče a opatrně položil na postel.Nepřestávali jsme se líbat.

El:

Leželi jsme s Liamem na posteli a líbali se.Svlíknula jsem jemu i sobě tričko.Má tak dokonylý tělo.Hladila jsem ho ve vlasech a přejela mu nehty po hebké kůži na zátilku ,ucítila jsem jak se zachvěl a zaslechla tichý sten."Miluju tě" zašeptal mi do rtů."Já tebe taky."Přimáčkla jsem si ho k sobě a políbila s ještě větší vervou.Hladila jsem ho po zádech a on znovu zasténal.Potom jsem nějak tak ucítila,že už je čas a zašeptala jsem mu:"Chci tě."On se jen usmál a začal me znovu líbat....
Ta noc byla úžasná.Liam byl úžasný.Miluju ho.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 PetuLL PetuLL | Web | 9. března 2012 v 21:13 | Reagovat

To je mě dostalo, ummmm :')))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama