Everything about you.1

18. března 2012 v 18:07 | Simona Milotová
Denisa
Už jsem v Londýně týden a opravdu se mi tady líbí. Ve škole je všechno v nejlepším pořádku, rozumím úplně všemu. S Natálií jsme si sedly, každý večer jsme byly spolu u některé doma. Bydlí hned přes chodbu, takže se můžeme navštěvovat opravdu kdykoliv. Rozhodla jsem se, že si půjdu zaběhat, takže jsem se sportovně oblékla, pustila si písničky od mé oblíbené skupiny Paramore a běžela jsem. Green Park byl plný lidí jako obvykle a mě bavilo pozorovat je. Když jsem tak běžela, zazvonil mi telefon. Byla to Natálie, kdo jiný. " Hi Denn, prosím kup něco na večer, uděláme se zmrzlinové kino u mě" řekla mi. "Jasně, jasně, stejně jsem se tam chtěla stavit" odpověděla jsem jí a položila jsem to. Doběhla jsem do nejbližšího obchůdku s potravinami, nabrala jsem kolik zmrzliny jsem mohla a šla se postavit do řady. No najednou jsem si uvědomila, že mi doma došlo mléko. Otočila jsem se na kluky za mnou, byli opravdu hezcí. Jeden měl blonďaté vlasy a takový milý úsměv a ten druhý měl delší kudrnaté vlasy. Musím uznat, byli více než hezcí. No co, takových tu je, pomyslela jsem si. "Kluci prosím mohli byste mi tu podržet místo, musím si ještě pro něco skočit" usmála jsem se na ně. Oba dva na mě hleděli, jako kdybych spadla z Marsu. Nechápala jsem to. To mám na obličeji nějaký flek, že tak čumí, nebo co? Po chvíli se vzpamatovali a ten kudrnáč řekl: "Jo jasně, jenom běž, my ti to tu pohlídáme". Rychle jsem zašla pro mléko a během minuty jsem byla zpátky. "Děkuju kluci" poděkovala jsem se těm hezounům. Oba se na mě zase dívali jako na mimozemšťana ale to už jsem byla na řadě u pokladny a fakt jsem neměla čas řešit nějaké pohledy.
Harry
Museli jsme jít s Niallem na nákup, protože doma už OPĚT nebylo nic k jídlu. Vyrazili jsme taxíkem, aby nás fanynky nesledovali už od domu. Dorazili jsme do malého krámku poblíž Green Parku, nabrali plný košík nezdravého jídla, které samozřejmě vybíral Niall a šli jsme k pokladně. Zrovna jsme se bavili o dalším rozhovoru v rádiu, když se na nás otočila holka, která stála v řadě před námi. "Kluci prosím mohli byste mi tu podržet místo, musím si ještě pro něco skočit" řekla nám. Nebyl tam žádný jekot, pištění ani požádání o autogram nic. Vůbec jsem to nechápal. Ona se na nás usmívala a tak jsem jí jen odpověděl: "Jo jasně, jenom běž, my ti to tu pohlídáme". Niall se začal smát: "První holka, která do nás není bouchnutá". Tomu jsem se musel zasmát taky. Ale třeba to jen dobře kryje, pomyslel jsem si. "Děkuju kluci" poděkovala nám, když se vrátila. Opravdu nás nezná. Jen jsme kývli a dál se tomu snažili nevěnovat pozornost. Byla něčím zvláštní a já jsem opravdu chtěl vědět čím. Ale už ji asi nikdy neuvidím. Niall mě vytrhl z přemýšlení: "Co koukáš jak vyoraná myš? Jdeme domů než si nás naše fanynky všimnou." Měl pravdu a tak jsme se rychle vydali k taxíku a jeli domů. Mě ale myšlenky pořád utíkali k té krásné neznámé.
Denisa
Když jsem přišla domů, Natálie už stepovala před mými dveřmi. "Kde jsi byla tak dlouho sakra?" rozčilovala se, zatímco já jsem se snažila odemknout byt. "Promíííň, v obchodě byla dlouhá řada a dva kluci na mě koukali jak na úplnýho idiota" zasmála jsem se při vzpomínce na scénu v obchodě. Nat to dál nekomentovala, rozvalila se na sedačku a čekala, až ji podám zmrzlinu. Když jsme byli usazené každá s kyblíkem své oblíbené zmrzliny (já jsem měla vanilkovou s jahodami a Natália měla čokoládovou), vybrali jsme si film. Výběr padl na Nepolíbená s Drew Barrymore. Film byl skvělý, s Nat jsme se hodně nasmály. Na další den jsme se domluvili, že půjdeme na piknik, ještě s pár lidma z naší třídy. Těšila jsem se, protože to měl být můj první piknik vůbec. Lehla jsem si do postele a přemýšlela. Najednou se mi v mysli objevila tvář toho krásného kudrnáče z obchodu. Byl opravdu nádherný. No co, třeba ho ještě potkám, pomyslela jsem si a usla naprostým vyčerpáním.

  • Další přidám zítra
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama