Everything about you 3

19. března 2012 v 18:49 | Simona Milotová
Další den ráno: Denisa:
Vzbudila jsem do krásné slunečné neděle. Měla jsem skvělou náladu, protože včerejší piknik byl pro mě zážitkem. Ležela jsem v posteli, když mi zapípal telefon. "Morning, nechtěla by ses dnes sejít? Harry xx". Musela jsem se usmát. Ten kluk se mi fakt líbil a teď mě zve ven. Nezdá se mi to? Zamyslela jsem se a musela se štípnout, abych tomu uvěřila. Fakt se mi to nezdálo. Odepsala jsem mu: "Dobré ráno, jasně, že se chci sejít, co navrhuješ? Denisa xx. Usmála jsem se a šla si udělat snídani. Zapla jsem si písničku Playing god od Paramore a začala jsem tančit po bytě. Udělal jsem si úkol do angličtiny, ať už se večer nemusím stresovat a najednou mi přišla SMS. "Takže, buď v 17:00 před London Eye, budu tě tam čekat. Harry xx." Fajn, takže mi zbývají ještě nějaké 4 hodiny, než se s ním sejdu. To abych se začala chystat, zasmála jsem se pro sebe. Nebudu to nijak přehánět, nachystám se až těsně před odchodem.
Harry
Měl jsem vážně dobrou náladu a to hlavně kvůli Denise. Těšil jsem se na ní a byl jsem fakt rád, že se semnou chce sejít. Kluci do mě od rána rýpali s tím, že jsem se zamiloval. Tak to ale nebylo. Jasně byla krásná, ale nemůžu se přece zamilovat do úplně neznámě holky. Nebo můžu? Nechtěl jsem nad tím uvažovat, počkám si na večer, uvidíme, co se z ní vyklube.
Denisa
Zašla jsem za Natálií popovídat si. "Víš Denn, jsem ráda, že ses sem nastěhovala. Konečně se můžu někomu svěřit." Řekla mi Nat naprosto vážnou tváří. "Co se děje, že se tak tváříš?"zeptala jsem se jí. "No, víš, jsem nemocná" řekla mi se slzami v očích a pokračovala: "Zjistili, že moje srdce při větší zátěži nepracuje, tak jak má a zřejmě budu muset na operaci" tentokrát už se rozplakala úplně. Objala jsem ji a řekla: "Nat, jsem tady s tebou, ty to zvládneš, uvidíš, jsi silná holka, která se jen tak nevzdá" usmála jsem se na ní. Objetí mi opětovala a tak jsme tam seděli a povídaly si. Snažila jsem se jí přivést na jiné myšlenky, ale když jsem se podívala na hodinky zjistila jsem, že mám být za hodinu u London Eye a já ještě nebyla připravená. "Nebude ti vadit, když teď půjdu? Mám totiž schůzku s Harrym" zeptala jsem se své kamarádky. "No jasně že nebude. Sakra, ale pak chci slyšet všechny detaily, je ti to doufám jasné?"smála se Natália. "To je mi úplně jasné"odpověděla jsem jí se smíchem a dodala: "Zítra ti povyprávím vše minutu po minutě, teď už ale půjdu, ať se aspoň trochu upravím." Odešla jsem z jejího bytu a nastala panika. CO SI MÁM OBLÉCT? JAKÝ ZVOLIT MAKE-UP? CO KDYŽ SE MU NEBUDU LÍBIT? Tohle všechno mi třeštělo hlavou, ale neměla jsem čas zmatkovat. Zvolila jsem krátkou černé dlouhé kalhoty, volné tílko s potiskem rtů a moje červené conversky. Namalovala jsem se jen lehce, nechci vypadat nijak lacině, pomyslela jsem si. Rychle jsem si ještě vyžehlila vlasy, podívala jsem se do zrcadla a byla spokojená. Zavolala jsem si taxi a ten přijel během chvilky. Když jsem dojela k London Eye, bylo přesně pět hodin. Jsem já ale dobrá, zasmála jsem se. Podívala jsem se směrem k londýnskému oku a uviděla ho. Byl opět naprosto neodolatelný.
Harry
Rozloučil jsem se s klukama, kteří mi popřáli štěstí a vydal jsem se směrem k London Eye. Dorazil jsem tam o něco dřív, tak jsem se snažil být nenápadný. Moc se mi to ale nepovedlo, takže mě pár Directionerek odhalilo. Rozdal jsem jim podpisy, vyfotil jsem se s nimi a čekal na Denisu. Přijela přesně v pět. Když mě zahlédla, jemně se usmála a vydala se směrem ke mně. Byla vážně krásná. "Ahoj, jak se dnes máš?" pozdravil jsem ji mile. "Ahoj, dnešek je skvělý, jak se máš ty? odpověděla mi s úsměvem. Začali jsme si povídat a vydali se směrem k oku. Když jsme tam došli, poprosil jsem ji, ať mě počká. Šel jsem za paní provozní, ať můžeme svou vlastní kabinku. Vyhověla mi a tak jsme jeli sami. "Jak to, že jedeme sami?" zeptala se mě s údivem Den. "To víš, můj úsměv toho zmůže hodně" zasmál jsem se na ni. Nemohl jsem jí říct pravdu. Ještě ne. Byla fakt úžasná, chytrá, krásná. Prostě dokonalá. Po prohlídce jsme ještě zašli do Nando's a hodně jsme se nasmáli. Když bylo něco po deváté, řekla mi: "Je mi s tebou fakt skvěle, ale zítra mám školu a potřebuju se pořádně vyspat." "Jasně, tak pojď, odvezu tě domů" nabídl jsem se jí. Jen se usmála a přikývla. Nasedli jsme a ona mě navigovala k ní domů. Když jsme tam dorazili, cítil jsem, že jí nechci pustit, ale co jsem mohl dělat? "Dnešek byl fakt krásný, děkuju ti" zašeptala mi. Pod jejích teplým dechem na mém krku mi až naskočila husí kůže. "To já ti děkuju, kdy se sejdem znova?" zeptal jsem se jí potichu. Zasmála se a odpověděla: "Až ti budu chybět tak mi napiš a domluvíme se". S těmito slovy vyskočila z auta, zamávala mi a zmizela ve dveřích. Měl jsem chuť napsat jí rovnou, ale přece nebudu takhle dotírat. Zasmál jsem se a vyrazil směrem domů.
Denisa
Byla jsem šťastná. Harry byl dokonalý gentleman, byl pozorný, chytrý a drzý. To se mi na něm fakt líbilo. Odlíčila jsem se, něco málo pojedla a lehla do postele. Zítra se píšou testy a já na to potřebuju být vyspaná. Lehla jsem si do postele a přemýšlela nad dnešním dnem. Napsala jsem hezkou smsku rodičům a zabrala polohu, ve které se mi spí nejlépe. Ale najednou mi zazvonil mobil. Šáhla jsem po něm a zalapala jsem po dechu. Myslela jsem, že mi píše mamka, ale byl to Harry: "Už mi chybíš, takže zítra jdeme ven, jasné? Harry xx" stálo v té sms. Zasmála jsem se a odpověděla mu: "Nějak brzo ne? :P Dobře, stav se ke mně, ve tři, uděláme si filmové odpoledne. Denn xx". Zaklapla jsem mobil a padla únavou.

By: Simona Milotová
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama