I wish 16

13. března 2012 v 18:24 | Týnka |  My works
El:

Cestou do hotelu jsem nepromluvila.Pořád jsem musela myslet na tu holku co jsme jí s Bonn v parku potkali a na ty zprávy na Twitteru.Nechci o tom Liamovi říkat.Alespoň ne dokud jsme na tour.
"El? Zlato co ti je?! zeptal se mě Liam."Nic.Jsem jenom unavená" odpověděla jsem mu,ale věděla jsem,že mi to nevěřil.Ale nic neřekl.
"Bonnie" zavolala jsem ji,když už jsme byli v pokoji."Prosím tě,neříkej Liamovi ani Zaynovi prostě nikomu o těch zprávách.Já...Já jim nechci pokazit tour.Řeknu o tom Liamovi sama,ale až budeme doma." "Dobře.Neboj nic neřeknu" usmála se.
Ještě jsem se podívala na Twitter.Psala mi ta holčina co jsem ji potkala v parku.Psala:" Aho,vím že jsi mi říkala že mi do toho nic není.Jen ti chci říct,že vám to spolu hrozně sluší a přeju vám to"Jen jsem jí odepsala "Děkuju" a šla jsem si lehnout.

Liam:

Moje "menší" překvápko se El líbilo.Hádal bych že moc.Ale v autě se mi zdála nějaká smutná.Řekla mi je že je unavená,ale tomu já nevěřím.Teď už určitě spí.Zeptám se jí zítra nebo to vytáhnu z Bonnie ona to určitě bude vědět."Kámo ty ses dneska překonal" řekl mi Niall."El byla úplně nadšená." "Já vím" usmál jsem se při pomyšlení jak jí tekly slzy a jak se smála."Ale něco jí je.Vy jste si toho nevšimli?" "Ne" odpověděli jednohlasně kluci."Co by jí bylo?" ptal se Louis."Já nevím jens e mi zdála nějaká smutná." " Mě přišla normální" řekl Harry a dál sledoval televizi.
Už jsem byl unavený. A zítra je další koncert.Jdu spát.

Bonnie:

El mě poprosila,abych o těch zprávách nikomu neříkala.Ani neřeknu.Ale co když se mě Liam bude ptát a on se zeptá.Nebo Zayn.Nechci mu lhát.Ale El je moje nejlepší kámoška.Řeknu jim,že jí bylo špatně.Stejně mi to nesežerou.Ale říct jim to nemůžu. Ach jo.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PetuLL PetuLL | Web | 17. března 2012 v 15:49 | Reagovat

Doufám, že mu to nevykecá:D
Jdu číst hned další díl:)
Promiň, neměla jsem moc času takže jsem se na to chtěla podívat o víkendu:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama