I wish 18

17. března 2012 v 13:35 | Týnka |  My works

El:

Když jsem se probudila Bonnie s klukama už byli pryč.Na polštáři vedle sebe jsem našla vzkaz od Liama.Psal jen,že už jsou na koncertě a ať se pořádně vyležím.Měla jsem pořádný hlad, a tak jsem šl dolů už na večeři."Cože? Já spala celý den?" řekla jsem si pro sebe.Alespoň se to vyplatilo už je mi o dost líp.Těším se až kluci příjdou.Je mi hrozně líto,že tam s nimi nemůžu být.
Šla jsem do koupelný trochu se osprchovat abych se probrala.Vzala jsem si na sebe jen župan a sedla si k televizi.

Bonnie:

Páni! Kluci jsou opět úžasní.Ale z těch pištících holek mě vážně bolí hlava a jsem unavená.Asi z toho bazénu.Šla jsem ke klukům do šatny a natáhla se na gauči.Doufám,že jim to nebude vadit.
Asi jsem usnula.

Probrala jsem se u někoho v náruči."Ahoj Bonn" řekl Harry."Ahoj" řekla jsem a zase jsem usnula.
Znovu jsem se probudila.Probral mě něčí polibek."Harry!" odstrčila jsem ho."Co prosim tě blbneš?" smála jsem se.Jenom se omluvil a odešel."Sakra co to mělo být?" řekla jsem si ale dál to neřešila.Šla jsem do koupelny a podívala se do zrcadla.byla jsem parádně rozcuchaná a měla jsem rozmazaný oči.Upravila jsem se a chtěla jsem jít za Zaynem.Vyšla jsem z pokoje a narazila jsem do Harryho."Co potřebuješ?" zeptala jsem se."Já..." koktal."Tak už se prosím tě vymáčkni" řekla jsem mu.Přiblížil se ke mě chytil mě za ruku a znovu mě políbil.Chtěla jsem ho odstrčit ale on mě k sobě tisknul tak pěvně až mě to bolelo."Harolde.Okamžitě mě pust! Co si to dovoluješ?" konečně se mi ho podařilo odstrčit."Promiň" sklopil oči na zem."Co blbneš Harry? Jsme kamarádi.Hodně dobří kamarádi a já to nechci pokazit.Mám tě ráda ale né takhle.Chápeš?" usmála jsem se na něj."Ale Bonnie já tě mám rád víc než jako kamarádku" řekl."Ale já miluju Zayna.Je to tvůj kámoš přece mu tohle neuděláš.Já ho miluju a já mu to neudělám" otočila jsem se a pokračovala za Zaynem.Byla jsem zmatená.

Liam:

Koncert se nám opět vydařil.Bonnie usnula u nás v šatně takže jí Harry odnesl do pokoje.Zaynovi se to moc nelíbilo."Ahoj kluci" přišla Bonn."Ahoj zlato" řekl Zayn."Kluci mám hlad pojďtě se někam najíst" řekl Niall."Tak jo" řekl Lou."Taky mám hlad."Půjdu sehnat Harryho a vyrazíme." "Já nepůjdu zůstnu tady s El" řekl jsem."My taky nepůjdem" ozval se Zayn a Bonnie.

"Ahoj zlatíčko.Jak ti je?" zeptal jsem se El."Už líp.Jak vám to šlo?" usmála se."Myslím,že úžasně" řekl jsem a lehnul jsem si vedle ní."Zítra máme autogramiádu.Půjdeš už s námi?" zeptal jsem se."Jasně.Dneska jsem nevytáhla paty z hotelu bude jenom dobře když se trošku protáhnu" řekl a přitulila se ke mě."Tak fajn" políbil jsem ji na čelo."Nemáš hlad?" zeptal jsem se."Trochu" řekla."Tak vydrž já ti něco uvařím" už jsem vstal."Od kdy vaříš?" smála se."Teď jsi mě urazila" smál jsem se a odešel do kuchyně.

Zayn:

Kluci se šli někam najíst."Bonn? Já se ti chci ještě jednou omluvit jak jsem po tobě vyjel.Nerad bych aby sis o mě myslela,že jsem nějaký nadržený prase (:D) Dala mi prst na rty."Nadržený prase?" smála se."Jo" řekl jsem."Jenom chci aby jsi věděla,že klidně počkám.Nespěchám na tebe." " Já vím" řekla a povalila mě za záda."Miluju tě.Hozně moc" řekla jsem a políbil jsem jí."Já tebe taky" oplatila mi polibek.Po chvíli se ale odtáhla a schoulila se mi na hrudi."Co je?" zeptal jsem se."Ale nic.Jenom...Harry mě dneska políbil" "Cože?!" naštval jsem se."Jo ale prosim tě neříkej mu to.Já mu řekla jak to cítím,že miluju jenom tebe" podívala se mi do očí."Přece to tak nemůžu nechat" uhnul jsem pohledem."Ale můžeš.Pokud to ještě zkusí nechám tě mu to ROZUMNĚ vysvětlit.Jsme kamarádi,hodně dobří kamarádi ale tím to hasne.Dobře?" řekla."Nemáš se čeho bát" usmála se."Fajn! Ale ať si mě nepřeje jestli to ještě udělá" lehnul jsem si zpátky na postel."Neudělá" přitulila se kě mě Bonn.
"Jo už vím co jsem chtěla.El má za dva týdny narozky" řekla."Tak fajn uděláme jí pořádnou oslavu.Co jí mám koupit?" zeptal jsem se."Zítra po autogramíádě si spolu někam vyrazíme a něco jí vybereme.Ano?" dala mi pusu."Dobře." řekl jsem."Já už půjdu jsem unavená.Tak dobrou noc" políbila mě a odešla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PetuLL PetuLL | Web | 17. března 2012 v 16:01 | Reagovat

Harry a Bonnie? Tak to bych nečekala:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama