I wish 19

18. března 2012 v 13:41 | Týnka |  My works

El:

Liamova večeře byla výborná."Liame? Nechceš tady dneska přespat?" ptala jsem se."Jasně" řekl a dal mi pusu.
Měli jsme s Bonnie velkou postel pro dva.Takže dneska bude muset přespat u Zayna.Liam s ním má pokoj a jelikož bude dneska u mě,něměl by to bý problém.Přece nebudeme spát tři na jedný posteli.Myslím,že jí to vadit nebude.

"Bonn,nechceš dneska přespat u Zayna?" zeptala jsem se když přišla."Teď jsem u něj byla.To mi nemůžeš zavolat?" smála se ale nakonec souhlasila.Vzala si jenom pyžamo a odešla."Taky bych si měl dojít aspoň pro pyžamo" řekl Liam."Myslíš,že ho nebudeš potřebovat" mrkla jsem na něj a políbila ho.

Bonnie:

Když jsem vyšla z našeho pokoje,zase jsem narazila na Harryho."Co cheš?" řekla jsem."Chtěl jsem se ti omluvit.Měla jsi pravdu.Zayn je jako můj brácha nemůžu mu to udělat" omluvil se."Fajn.Omluva přijata" usmála jsem se a strčila do něj.

Zayn se díval na televizi."Ahoj co tady děláš? divil se."El s Liamem mě vyšoupli a já nemám kde spát" udělala jsem psí oči.On se začal neuvěřitelně smát."Čemu se tlemíš?" řekla jsem ale taky jsem se zasmála.Okamžitě nahodil ten svůj neodolatelný sexy úsměv a dal mi pusu."Tak to budeš muset zůstat tady" řekl a znovu mě políbil.Hned jsem se odtrhla a šla do koupelny.

"Zlato podej mi prosim tě pyžamo.Je na posteli" volala jsem z koupelny.Ehmmm...Ne" řekl a začal se smát."Faajn jak chceš" řekl jsem a vylezla jen ve spodním prádle."Hmmm...Krása" řekl a přiblížil se ke mě.Vzal mě do náruče a položil mě na postel."Víš co jsme si řekli?" odstrčila jsem ho."Já vím.Neboj se.Nic zkoušet nebudu" řekl a zase jsme se začali líbat.

Liam:

Ležel jsem v posteli a na mojí hrudi se choulila El.Políbil jsem jí do vlasů.Ona se zvedla a políbila mě.Já jsem jí polibky oplácel.Vleja mi prstama do vlasů.Líbala mě na krku.To miluju.Zvedl jsem se a uvěznil pod sebou.Přimáčkla si mě k sobě a svlíkla mi tričko takže jsem byl jen v trenkách.Já udělal to samí.Pak jsme pokračovali...

  • Dneska je to krátký.Venku je krásně a tak spěchám :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 PetuLL PetuLL | Web | 18. března 2012 v 14:54 | Reagovat

Awww, úžasné:) sladké..
Jsem ráda, že se Harry omluvil.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama