I wish 21

20. března 2012 v 17:34 | Týnka |  My works

Zayn:

Po autogramiádě jsme šli s Bonn něco vybrat El k narozkám.El s klukama šli na oběd do Nandoos.
Bonnie jí vybrala nějaký třičko a sukni s botama.Já jsem jí vybral velkýho plyšovýho mědvěda.Ona je na plyšáky hrozně ujetá.Potom jsme šli nakoupit nějaké ozdoby na oslavu.Je ještě čas ale lepší nže pozdě.Nakoupili jsme spoustu balónků,konfet atd.. a nápis "Happy Birthday". Pak jsme si taky došli na oběd.Sedli jsme si někam dozadu,aby nás nebylo moc vydět.Stejně k nám přišlo asi osm fanynek a chtěli po mě podpisy a fotky.Všiml jsem si jak se Bonnie dívá když jsem je obejmul.Když odešli musel jsem se smát."Bonnie nekoukej na mě takhle" chytil jsem ji za ruku."A jak se mám koukat když se objímáš s těma pipinkama který na mě vrhaj vražedný pohledy?" řekla.:Ty nemáš důvod žárlit.Miluju jenom tebe" řekl jsem a políbil jí."Já vím ale stejně mě to štve" usmála se.

Liam:

Když jsme byli po obědě jeli jsme zpátky do hotelu.Kluci se šli zase vykoupat do bazénu a El jsem poslal za nimi.Musel jsem jí taky vybrat něco k narozkám.Šel jsem pěžky abych se trošku protáhnul.Přemýšlel jsem co by se jí asi líbilo když se na mě z výlohy klenotnictví zatřpitil nádhernej prstýnek,náramek a náhdelník.Zašel jsem dovnitř a El všechno koupil.Pak jsem se ještě loudal po parku.Potkal jsem pár fanynek,rozdal podpisy a fotky.jedna z ětch holek mi řekla,že nám to El spolu hrozně sluší a ať nám to vydrží.Poděkoval jsem ji a zase vyrazil zpátky do hotelu.
Hned jsem dárek pro El pečlivě schoval tak aby ho nikdo nenašel."Liame! Konečně kde jsi byl?" přišel Niall."Jenom se trochu projít" odpověděl jsem a rychle zavřel skříň do které jsem schoval ten dárek.

Večer máme další koncert.Už poslední.Zítra jedeme domů.Něco málo jsem si sbalil a šel do koupelny.

El:

S klukama jsme blbli v bazénu.Louis s Harrym zase vytáhli pistolky a honily mě s nima po celym bazéně."Kluci přestaňte!" křičela jsem.Oni se mi jen smáli.
Po chvíli už mě nechali být.Vylezla jsem,osušila se a vyrazila k ná do pokoje.Musela jsem se připravit kluci měli dneska další koncert.Už poslední.Zítra letíme domů.Nemohla jsem se dočkat.


Po koncertě
Bonnie:

Kluci byli zase úžasní.S El jsme si jejich poslední koncert parádně užili.
Už bylo pozdě a tak jsme na pokoji šli hned spát.

Ráno jsem hned vyskočila a vzbudila El.Rychle jsme se nasnídali a hned jsme šli balit.S klukama jsme se viděli až u tý samý limuzíny která náš tehdy přivezla sem.Pak jsme si nastoupili do letadla a odletěli...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PetuLL PetuLL | Web | 20. března 2012 v 21:09 | Reagovat

Jsem zvědavá jak bude reagovat na ty dárky..
Moc pěkný, dalšíí:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama