I wish 22

22. března 2012 v 18:19 | Týnka |  My works

Bonnie:

Když jsme na letišti(už doma) vystoupili, opět bylo všude plno novinářů a fanynek. Rychle jsme přeběhli do auta, které nás odvezlo ke klukům domů. Na chvilku jsme zašli dovnitř. Kluci si vybalili věci z kufrů. Byla jsem hrozně utahaná a tak jsme se e El rozloučili s klukama a šli jsme domů.
Hned jsem se šla sprchnout. Ani věci jsem si nevybalila a skočila jsem do postele. Zítra má El narozky. Ráno půjdu ke klukům a všechno to připravíme

Druhý den:
Liam:

Každou chvíli přijde. Vytáhl jsem dárek co jsem jí koupil a krabičku zabalil.
S Bonnie a klukama jsme pak vyzdobili celou zahradu. Mezi stromy jsme pověsili nápis "HAPPY BIRTHDAY", nafoukli jsme všechny balónky, které jsme pověsili do altánku, kde později El sofoukne svíčky na dortu.

Večer:
Liam:

Jel jsem pro El. Kluci i Bonnie se strašně těšili na to, jak se El bude tvářit až na ní vybafnou "překvapení!". A upřímně řečeno taky jsem se těšil.
El si vzala džínové kraťasy a bílé tílko. Vlasy si zapletla do copu. Hrozně moc jí to slušelo.

El:

Když jsem stála před jejich domem, měla jsem takový divný pocit. Bylo tam neobvyklé ticho. Vešli jsme s Liamem dovnitř. Byla tam tma. Když Liam rozsvítila, všichni zakřičeli "Překvapení!". "El všechno nejlepší," objala mě Bonnie. "Děkuju," usmála jsem se. Pak mě odvedli na zahradu. Pozvali snad všechny moje kamarády. Ani jsem nečekala, že se tam ukáže Samantha. Moje kámoška ještě ze základky. "Všechno nej,"objala mě a vrazila mě do ruky dárek. "Díky, ale nemusela jsi mi nic dávat,"usmála jsem se na ni.
Pak mě vedli k úžasně ozdobenému altánku.Uprostřed na stole byl ten největší dort co jsem kdy viděla.Bylo na něm 18 svíček."Tak El teď si něco přej" řekl Niall.Nemusela jsem si nic přát.Mám nejlepší přátelé jaký si může člověk přát a toho nejúžasnějšího kluka.Prostě jsem jenom sfoukla svíčky.Následoval obrovský potlesk.Nevím proč tleskali (:D).Všichni si přede mě stoupli do řady.První stála Bonnie.Znovu mi popřála a vrazila mi do ruky krásný tričko,sukni a boty.Za ní stál Zayn a dal mi nádhernýho plyšovýho medvěda.Musela jsem ho obejmout.Pak následovalo spustu oblečení,knížek a kosmetiky.A nakonec Liam.Dal mi překrásný náramek,prstýnek a k tomu náhrdelník."To muselo stát pořádnej balík" řekla jsem mu."Za tebe dám cokoli" řekl a usmál se.Do očí se mi vedraly slzy.Zase.Já ho tak miluju.Nevím co bych bez něj dělala."Děkuju ale nemusíš za mě urácet" políbila jsem ho.
Potom začala ta pravá oslava.

BonnIe:

Harry na mě pořád tak ublíženě koukal.A tak jsem popadla Samanthu a šla mu jí představit."Harry? Tohle je Sam" "Ahoj" řekl.Pak se spolu začali bavit a smáli se.Doufala jsem že už na mě zapomněl.Skočila jsem za El abychom si spolu zatancovali.DJe nám dělal Zayn.Pouštěl nám parádní písničky.Potom tam hodil ploužáka.Šla jsem pro něj,El si došla pro Liama a Harry tancoval se Sam.Sluší jim to spolu.Niall a Louis si šli pro naše dávné kamarádky taky ještě se základky.Pro Caroline a Danielle.
Oslava pokračovala.Jenom beze mě a Zayna.Chytil mě za ruku a odvedl do jeho pokoje...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PetuLL PetuLL | Web | 23. března 2012 v 20:41 | Reagovat

Je skvělé, že se jí to líbilo:)
A že Harrymu Bon, představila Sam.
Copak se bude dít v pokoji?:P
Další díl!:)

2 Lejla-1D♥ Lejla-1D♥ | 23. března 2012 v 23:31 | Reagovat

Ouu tak slavná 23 je tu :) Tak se těším :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama