I wish 23

23. března 2012 v 23:31 | Týnka |  My works

Tahle kapitola bude celá o tom :D V 10. kapitole byl Liam s El a teď bude Zayn s Bonn.Kámoška mi to pomluvila,že to nemám vůbec rozepsaný takže teďkon to bude "drsnější" :D Celý to bude z pohledu Bonnie.

...Chytil mě za ruku a odvedl do jeho pokoje...

Bonnie:

Sedl si na postel a já si sedla vedle něj.Tvářil se smutně."Co se děje?" ptala jsem se."Ale nic...Já jenom.." nedořekl.Přisunul se ke mě a zlehka mě políbil.Já jsem mu polibek oplatila.Opřel se o čelo postele a přitáhl si mě k sobě.Sedla jsem si mu na klín.Svlíknul mi tričko a líbal mě na krku.Hladil mě po zádech a zastavil se u zapínání podprsenky.V tom jsem se zarazila a odtrhla se od něj.Sedla jsem si na kraj postele a hlavu jsem si položila do dlaní."Co se děje lásko?" přiskočil hned Zayn a hladil mě po vlasech."Já mám strach Zayne" odpověděla jsem a podívala jsem se mu do očí."Nemáš se čeho bát.Jestli ještě nechceš já...já klidně počkám.Nespěchám na tebe" políbil mě na rameno."Já už ale nechci čekat.Chci tě.Teď.Jenom mám prostě strach.Jsem nervózní" řekla jsem."Nemusíš se bát Bonnie" řekl a opět jsme se začali líbat.
Jeho ruce mi bloudily po celém těle.Když jsem se k němu konečně dostala já,svlíkla jsem mu tričko a přejela prsty po hrudníku.Zavřel oči.Sklonila jsem se k němu a políbila ho.
Opět jsem se mu vysmekla z obětí a postavila se ke dveřím od koupelny."Co takhle společná sprcha" mrkla jsem na něj.Okamžitě vstal a šel ke mě.Otevřela jsem dveře a chtěla napustit vanu.Místo toho jsem ucítila jeho tělo na svém.Konečně jsem se dostala ke kohoutku u vany a napustila vanu.Začala jsem si stahoval kalhotky.Chytil mě za ruce a řekl "počkej já sám" a ucítila jsem jeho ruce na svých bocích.Vystoupila jsem z kalhotek a čekala co bude dál.Zayn si rozepl kalhoty stál přede mnou jen v boxerkách.Pak si sundal i ty.Přitiskl se ke mě a líbal mě.Jeho dotyky mi byly příjemné.Podlamovaly se mi kolena.Měla jsem co dělat abych se tam nezhroutila.Obmotala jsem se mu kolem krku rukama a on mě zvedl a nesl zpátky k posteli."A co ta vana?" smála jsem se."Ta počká" řekl.Díval se mi do oči a usmíval se.Chtěla jsem se ho zeptat proč se směje ale místo toho jsem ze sebe dostala jenom sten když jsem ucítila jeho na dech na svém krku."Už to nezvládnu prodlužovat" šeptal z těžka.Usmála jsem se.V tuhle chvíli jsem nechtěla nic jiného."Tak to neprodlužuj" pobídla jsem ho.
Nevím čí sténání bylo hlasitější.Bylo to čím dál silnější a intezivnější.Dal mi pusu a zrychlil."Zayne" vykřikla jsem.Prohnula jsem se v zádech a zaryla nehty do jeho zad.A pak to přišlo...ten pocit nepředstavitelného štěstí.
Políbil mě.Schoulila jsem se mu do náruče a zrychleně vydechovala.Třásla jsem se jako v křeči.Lehla jsem si na jeho spocenou hruď.Objal mě pevněji a políbil na čelo."Vidíš? Neměla ses čeho bát" řekl a usmál se."Já vím.Miluju tě Zayne" políbila jsem ho."Vždyť já tebe taky" odpověděl.Potom jsme oba úplně večerpaní usnuli.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lejla-1D♥ Lejla-1D♥ | 23. března 2012 v 23:35 | Reagovat

Krásný..:) Fakt se ti povedla..:P Třeba ještě něco přidej..:) Uvidíš, ale ta se ti vážně povedla, počkej si na mojí 13..:P

2 Lejla-1D♥ Lejla-1D♥ | 23. března 2012 v 23:44 | Reagovat

oprava 12..:D

3 Týnka♥ Týnka♥ | Web | 23. března 2012 v 23:45 | Reagovat

[1]: Děkuju buzínko :D** Dneska už nevim teda ale možná jo :D

[2]: Já si myslim :D

4 Lejla-1D♥ Lejla-1D♥ | 23. března 2012 v 23:46 | Reagovat

[3]: já zvládla 2 kapitoly a půl..:P Takže to zkus..:D Nemáš zač :*

5 PetuLL PetuLL | Web | 28. března 2012 v 21:29 | Reagovat

Páni, vzrůšo mezi nima.
Popisuješ to skvělé:P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama