I wish 25

25. března 2012 v 14:41 | Týnka |  My works

..."Doufám,že ne" zachichotala jsem se a šla si zabalit...
Bonnie:

"Mami jsem doma!" volala jsem.Pak začal výslech-Kde jsi byla? S kym jsi byla?Co jsi dělala?...Přivedla jsem sebou i Zayna takže se konečně seznámili.Myslím,že ho má mamka ráda.Aby ne.Šla jsem si nahoru do pokoje vybalit i věci ještě z tour.Většinu jsem hodila hned do koše na špinavý prádlo.
Vysprchovala jsem se a pustila si film.Zayn byl asi pořád dole s mamkou.O čem si proboha tak dlouho povídaj?

"Boonie? Spíš?"ozvalo se za dveřmi."Ne ne" odpověděla jsem.Zayn vešel dovnitř a sedl si ke mě do postele.Přitulila jsem se k němu a dál se koukala na film."Tvoje mamka je úžasná" usmál se."Já vím.A o čem jste si prosim tě povídali?" ptala jsem se."Tak o tour.Jaký to bylo atd..." řekl.

Film skončil.Lehla jsem si a koukala do stropu.Zayn si ke mě lehnul a dal mi pusu."Už půjdu ať se můžeš vyspat" zvedl se.Chytla jsem ho za ruku a táhla zpátky k sobě."Ale mě se nechce spát.Zůstaň tady se mnou" udělala jsem psí oči."Mám tady spát? A myslíš,že to nebude tvojí mamce vadit?" ptal se."Sám jsi řekl,že je úžasná" smála jsem se."Tak jo" svlíknul si tričko a kalhoty a lehnul si kě mě.

El:

Zayn odvezl Bonn domů.Já jsem ještě zůstala u Liama.Spal ale mě se nechtělo.Tak jsem si vzala plavky a šla se ponořit do vířivky.Večer je to tam nejlepší.Koukala jsem na hvězdy.Zavřela jsem si nachvilku oči."El! Můžu k tobě? volal Louis."Můžeš" smála jsem se.A hned jsem měla po klídku.Louis ke mě skočil a hned po mě začal stříkat vodou."Loui! Dost!" křičela jsem.Přestal a jenom jsme seděli.
Začínala být zima a tak jsem se zabalila do ručníku a vyrazila jsem zpět k Liamovi do pokoje.Pořád spal.Pořádně jsem se osušila.Vylezla z plavek.Liam se začal vrtět a probudil se.Já před ním stála úplně nahá."Hmmm.ještě že jsem se probudil" začal."Sakra! otoč se" smála jsem se.Zavřela jsem se v koupelně.Vzala jsem si tílko a kraťásky na spaní."Před tím ti to slušelo víc" smál se."Nech toho" skočila jsem po něm.Líbali jsme se.Schovali jsme se pod peřinu a já si lehla na Liama.Líbala jsem ho na krku.Ztěžka vzdychal.Jedna jeho ruka mi sklouzla na zadek.Druhou mi strčil pod tričko a hladil mě na zádech.

Ráno:
Bonnie:

Když jsem se ráno vzbudila,Zayn už byl pryč.Asi nechtěl aby ho tady mamka viděla.Vyčistila jsem si zuby a zašla dolů na snídani.Dala jsem si kukuřičný lupínky s mlíkem.
Zvnonil mi mobil.Harry volal."Co se děje?" patal jsem se."Bonnie? Zayn.." "Co je s ním? skončila jsem mu do řeči....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lejla-1D♥ Lejla-1D♥ | 25. března 2012 v 20:01 | Reagovat

Napínavý! :D* ta část El se mi líbí nejvíc..:)) Moc se ti to celý povedlo :)*

2 PetuLL PetuLL | Web | 28. března 2012 v 21:40 | Reagovat

Awww ta El.
Zayn? Co mu je?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama