Stole my heart 0.1

29. března 2012 v 16:22 | Týnka |  My works

Tak už se hlásím s novou FFkou :D I hope you like it :)
Je to první díl takže je tak trošku o ničem :D

Abych se nejdřív představila.Jsem Lindsay.Je mi 17.S mýma kamarádkama,Jess a Katie,tak trošku zpíváme.A musím říct ,že docela dobře.Bydlím s rodičema a malou ségrou Zoey v Londýně.

"Kde je zase Jess" byla jsem rozčílená."Asi zase někde s Erikem" řekla mi Katie."Už tady má půl hodiny být.Jdu jí zavolat" řekla jsem a odešla do šatny abych líp slyšela."Jess! Kde seš? Už máme zkoušku" "Klid už jsem před studiem" řekla a smála se.Nevím čemu.
"Holky mám pro vás bezva zprávu.Co by jste řekli na to,že jsem nás přihlásila do pěveský soutěže?" přilítla Jess celá udejchaná."Cože jsi?" vykulila oči Katie."Přihlásila jsem nás do "Sing the Song" .Po zítří máme casting.Myslím si,že máme šanci i Erik si to myslí" řekla."Erik si myslí všechno co si myslíš ty" smála jsem se."Ale taky si myslím,že máme šanci.Já do toho jdu.Katie?" "Jdu s váma" řekla a plácli jsme si."Ještě jsem vám neřekla to nejlepší" pokračovala Jess."V porotě bude One direction" řekla a i s Katie začala hrozně pištět."Kdo?" nechápavě jsem na ně koukala.Jistěže vím kdo to je.Ale prostě nechápu co na nich všichni mají.Některý písničky jsou dobrý ale jinak mě moc neohromili.Nejsem žádný HATER nebo něco ale mám radší jiný styl hudby."Děláš si srandu? Lindsay! Panebože vždyť nás uvidí zpívat.Co víc si přát" podívala se zasněně Katie." Fajn.Hlavně klid" smála jsem se."Jakou písničku tam zazpíváme?" chtěla jsem vědět."Tak dá rozum,že nějakou od nich.Já jsem pro More than this" řekla Jess.Zrovna tuhle jsem měla moc ráda a tak jsem souhlasila.
Celý zbytek dne jsme pak trénovali na soutěž.Nevěřiula bych,že to někdy řeknu ale ta písnička mě už začínala pěkně štvát.Přišel se na nás podívat Erik-Jessiin kluk.Je sice hezkej,hodně vysokej a modrookej,což já na klucích úplně zbožňuju.Ale jinak to je namachrovanej frajírek.Nemám ho ráda.A upřimně řečeno nevím co na něm Jess vidí.Kromě toho,že je pěknej.Já mám v kapele jak se říká "hlavní slovo" a tak mě vždycky štve když příjde a celou dobu nás komentuje.Ovšem tohle Jess říct nemůžu.Ona je hrozná citlivka.Je kvůli tomu schopná odejít z kapely.
Po zkoušce jsem šla hned domů.Byl tam zase děsnej blázinec.týta hrozně chlastá.Nikdy pro nás nic neudělal.Nestará se o mě ani o Zoey.Všechno dělá máma.Je to sice můj táta, ale i tak mamku obdivuju,že s ním pořád je a tohle všechno mu trpí.V kuchyni jsem se zastavila jenom pro jogurt a hned jsem šla do svýho pokoje.Pustli jsem si Facebook a Twitter
.Zase všechno zaspamovaný jen 1D.Pořád nechápu co na nich všichni mají.Protočila jsem oči,šla se vysprchnout a zalehla jsem do postele.Byla jsem hrozně utahaná a tak jsem hned usnula.Zdálo se mi o tom,jak jsme byli v Sing the Song.celou soutěž jsme vyhráli.Ze snu mě vyrušila Zoey."Lindsay: Můžu u tebe spát?" poznala jsem že je vyklepaná.Asi měla noční můru.Zalezla si ke mě a znovu jsme obě usnuli.
Ráno jsem se probudila-na zemi.Zoey se hrozně rozvaluje.Byla zachumlaná pod peřinou tak,že jí nebylo vidět.Bylo něco kolem poledne.Nejsme se Zoey zrovna ranní ptáčata.Takže jsem na sebe hodila jenom tepláky a tílko,udělala si drdol a už jsem šla rovnou na oběd.měli jsme kuřecí nigetky s hranolkama-Mňam! moje oblíbený.
Dojedla jsem.V pokoji jsem se převlíkla.Máme s holkama zase zkoušku.Doufám,že tam nebude Erik. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lejla-1D♥ Lejla-1D♥ | 29. března 2012 v 19:55 | Reagovat

Lindsay..:D* vybrala si mi pěkný jméno..:P Na tuhle celou povídku se moc těšim..:)* Tak se snaž :P Pěkný :*

2 Týnka♥ Týnka♥ | Web | 29. března 2012 v 20:55 | Reagovat

[1]: Já vim :D Teš se :D V týhle se budu vyžívat když je o tobě :D Děkuju :*

3 Lejla-1D♥ Lejla-1D♥ | 29. března 2012 v 21:05 | Reagovat

[2]: Yes! :** Díky Ťuťuťu :)*

4 PetuLL :] PetuLL :] | Web | 29. března 2012 v 22:25 | Reagovat

Zachvíli je bude milovat, haha xx

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama