Be strong

8. dubna 2012 v 22:07 | Týnka |  My works
Napsala jsem takovou jednodílnou FFku.Je o Louisovi a samozřejmě o jedné holce.Je to hodně podobný jedný imagine z FB.Jenom je to hoodně prodloužený :D

Rozhodla jsem se navštívit tetu v Británii.Vedle ní se přistěhoval nějký kluk jménem Louis.Říkala jsem jak by bylo super kdyby to byl Louis Tomlinson.
Jednou jsem se jen tak loudala po pláži a posluchala šum moře.U moře seděl nějaký kluk a máčel si nohy ve vodě.Měl bílé tričko s červenými proužky.Šla jsem blíž a poznala jsem že je to Louis Tomlinson.Neměle jsem ho pozdravla i když očividně neměl dobrou náladu.Odpověděl a nabídl mi místo vedle sebe v písku.Nemohla jsem z něj spustit oči.Je to opravdu Louis.A já teď tady sedím s ním.Po chvíli zírání jsem se ho zeptala jestli je to on kdo se přistěhoval vedle Forbesů.Řekl že ano.Nemohla jsem uvěřit že teď na měsíc mým sousedem je Louis Tomlinson.
Povídali jsme si a u toho pozorovali západ slunce.Asi po půl hodině mě zavolala teta ať jdu domů že už je pozdě.Říkala jsem si "Cože? Teď? Opravdu?!!" Vůbec se mi od něj nechtělo.
Už jsem se zvedala když mě chytil za ruku a stáhl k sobě.Něžně mě políbil na tvář a já byla v sedmém nebi.Do kapsy mi strčil nějký kus papírku.Potom se semnou rozloučil a odešel.Chvíli jsem se za ním koukala a když za rohem zmizel,vytáhla jsem papírek a koukla se na něj.Uvnitř stálo: " Ty jsi ta na kterou jsem čekal" a v rohu dosud neznámé telefoní číslo.
Po chvíli zírání na ten papírek jsem šla domů.
Najedla jsem se,vysprchovala,vyčistila zuby a šla si lehnout.Byla jsem strašně unavená ale nemohla jsem usnout.Pořád jsem musela myslet na Louise.
Ani nevím kdy jsem usnula.
Ráno mě probudilo slunce prosvítající mezi žaluziemi.Hned jsem vstala oblékla se a vyrazila do koupelny se trochu zlidštit.Teta mě poslala na nákup.Natáhla jsem na sebe kalhoty a mikinu co jsem měla včera na pláži.
Koupila jsem pár rohlíků a marmeládu.U kasy jsem si vytahovala z kapsy peníze.Vytáhla jsem s nimi i ten papírek co mi včera Louis dal.Před obchodem jsem ho rozbalila a hned vytočila JEHO číslo.Hned to vzal a zeptal se mě jestli bych nechtěla dneska někam zajít.Samozřejmě že jsem souhlasila.
Po obědě jsem se pěkné oblékla a vyrazila opět na pláž,kde jsem se měla setkat s Louisem.
Když jsem přišla nikde jsem ho tam neviděla.Smutně jsem čekala než příjde.Uběhla půlhodina a on pořád nikde.Tak jsem se nakonec otočila a vyrazila zase k domovu.Ale najednou mi dal někdo dlaně před oči.Otočila jsem se a sundala sije z očí.Byl to Louis s nejméně 12-ti růžemi.Řekl: "Promiň ale kluci mě nechtěli pustit.Pořád se na tebe vyptávali" Odpověděla jsem mu: "Na tebe se přece nemůžu zlobit obzvlášť když jsi mi přinesl moje oblíbené růže" Usmál se a objal mě.Procházeli jsme se po pláži a já se zeptala: "Počkej říkal jsi kluci? To znamená že tam bydlíte všichni?" Řekl :"Ano.Chceš se s nimi pozdravit?" Chtěla jsem.Opravdu hodně moc jsem chtěla.Ale nechtěla jsem si pokazit tuhle krásnou chvíli.A tak jsem odpověděla:"Možná jindy."
Už se stmívalo a teta opět volala ať jdu domů.Louis mě na rozloučenou políbil a řekl: "Tak zase zítra?" Odpověděla jsem:"Jasně".
Takhle jsme se scházeli celý měsíc ale už se blížil den mého odjezdu.Opravdu jsem tady teď chtěla zůstat.Pátek.To byl den mého odjezdu.Naposledy jsem ho chtěla vidět.Dali jsme si sraz zase na té pláži.Celou schůzku jsem v jeho objetí probrečela.On mě utěšoval.Řekl že si budeme každý den volat,budeme skypovat...Ale nepomáhalo to.Chtěla jsem být s ním.Večer mě doprovodil domů naposledy mě nádherně políbil a já musela jít....


  • Váš názor? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama