Srpen 2012

Hiatus 17.8.-25.8.

17. srpna 2012 v 10:54 | Týnka |  Other
Tak opět na týden pozastavuji blog.Letím na dovču do Bulharska :) A pak,jelikož u nás máme pouť,tak ten výkend asi taky nic nepřidám :/ Takže si to tady užijte :)


Týnka

More than this 21

15. srpna 2012 v 21:02 | Týnka |  My works

...Pak jsem se otočil a šel jsem domů...


Christie
Když jsem přišla domů,nakrmila jsem Mickeyho a šla se vysprchovat.Pak jsem se připravila do školy a trošku si zopakovala franczouštinu.Zítra máme dotávat známky z testů na který mě učil Harry.Ach Harry.I přes to co mi udělal mi chybí.Ale i kdybych mu odpustila,tak by to určitě nešlo vrátit zpátky.
Asi po hodině učení jsem šla spát.

V 6 ráno vzbudil budík.Vůbec se mi nechtělo vstávat.S námahou jsem vylezla z postele a šla se nasnídat.Usmažila jsem si vajíčka.Dojedla jsem a šla se obléknout,nalíčit a učesat se.Ještě jsem měla čas a tak jsem si pustila počítač.Zkoukla jsem TT a FB.
Ve škole mě hned přivítali Cassie,Jake a Alex,která ke mě klopýtala s berlemi.Musela jsem se jí smát.Hned první hodinu jsme měli s Cassie franzcouštinu.Zdálo se,že je z toho testu stejně na nervy jako já.
"A jak vám to jde s Harrym?" zeptala se mě.
"No ehm..My jsme se rozešli..neklapalo nám to" pokusila jsem se usmát.
"Aha.To mě mrzí.Strašně vám to spolu slušelo" poplácala mě po zádech.
Zazvonil zvonek a do třídy vešel náš učitel.Cassie zase vzdychla.Nechápu co na něm vidí :D.Neřekl ani slovo a dal první lavici testy na rozdání.Podle jeho výrazu jsem usoudila,že nedopadli moc dobře.
"Jak sami vydíte,nedopadlo to vůbec dobře.Až na jednu žákyni.Cassie Galenová získala plný počet bodů" řekl a usmál se na ní.Viděla jsem jak se červená.Můj test ale taky nedopadl nejhůř.Byla jsem s ním celkem spokojená.Zbytek hodiny náš učitel zase mluvil jenom franczousky.Cassie mu vůbec neruzumněla ale hltala každé jeho slovo.Já jsem skoro usínala.
Zazvnilo na přestávku a s Cassie jsme vyrazili na školní dvůr.Cass měla přístí hodinu matiku,a tak se šprtala.Já jsem se opírala o strom a myslela na Louise.Na to,jak jsem mu vlezla do pokoje a on spal polonahý.Na ten polibek...
"Hej Christie!" probral mě Jack.
"no..Co je?" zamrkala jsem.
"Zvoní jdeš?" smál se.
Sebrala jsem si věci a šla s ním na výtvarku.

Doma jsem se hned svalila na postel.Byla jsem úplně vyčerpaná.Rodiče měli každou chvilku přijet z práce.Neochotně jsem vstala a trošku poklidila.Pak jsem si zapla televizi a pomalu usínala.

Louis
Kluci,a obzvlášť Liam,si pořád chtěli povídat o tom co jsem na ně včera vybalil.O Harrym a Christie.Nechtěl jsem se o tom bavit.Poslední co jsem chtěl bylo si to připomínat.Jel jsem do města pro nějaké jídlo.Niall zase všecko snědl.

Když jsem přijel,šel jsem se převlíknout do tepláků.Sundával jsem si kalhoty a z kapsy mi vypadl telefon.Sebral jsem ho a šel si sednout na postel.Chvilku jsem na něj zíral.Pak jsem vytočil číslo na Eleanor.
"Ehm..Ahoj...Nemůžeš se se mnou teď sejít.Je to důležitý" řekl jsem.
"Ahoj zlato.Promiň dneska to nepůjde.Jsem s rodinou na večeři.Nešlo by to zítra?" omlouvala se.
"Jo dobře.Tak ahoj."
"Louis?" řekla ještě.
"Jo?."
"Miluju tě" řekla a čekala na odpověď.
Nevěděl jsem co jí na to mám říct.Řekl jsem je "Ahoj" a položil to.Potřeboval jsem se nějak odreagovat,a tak jsem sešel dolů za klukama.Všichni seděli v obýváku na gauči.Nemluvili.Zayn koukal před sebe.Niall ležel a zíral do stropu.Liam koukal do mobilu. Šel jsem ven sednout si do alatánku.Lehnul jsem si na lavičku a jenom koukal nahoru.Pak jsem popadl mobila vytočil Harryho číslo.Okamžitě ho vzal.
"Ahoj Harry" řekl jsem.
"Čau Loui" řekl překvapeně.
"Já jenom volám jak se máš."
"Docela dobře.Ale s váma je to lepší."
"A kdy se vrátíš?"
"To nevim.A jak se má Christie?Odpustila mi to už?" ptal se a trošku se mu klepal hlas.
"Myslím,že dobře.To nevím Harry.Na to by ses jí měl zeptat sám" usmála jsem se.
"Máš pravdu."
"Tak se brzo vrať Harry.bez tebe to tady není ono.Ahoj" rozloučil jsem se.

"Komu jsi volal? Jestli se můžu zeptat" přišel ke mě Liam.
"Harrymu."
"Aha" dál se neptal.
"Loui..Já bych se ti chtěl omluvit za to jak jsem na tebe včera řval."
"To je dobrý.Tytaky promiň." ušklíbl jsem se.
"No..já si půjdu lehnout" řekl jsem a šel do svého pokoje.
"Dobře" řekl.
V obýváku jsem za sebou zavíral dveře a viděl Liama jak vytahuje telefon a a vytáčí něčí číslo.


Nasty Comments

7. srpna 2012 v 13:02 | Týnka |  Other

HNUSNÉ KOMENTÁŘE

Čekala jsem,že se tu objeví nějaký dobrák a začne mi psát hnusné komentáře.Už se jich pár objevilo.Říkala jsem si- no a-ale přitom mi to vadí.A komu ne? Snažím se přidávat FFky jak jen to jde,ale někdy na to není prostě čas a když si prohlédnu ty hnusné komentáře tak se mi to psát ani nechce.Chápu,že někomu se to nemusí líbit,ale nechte si to pro sebe ;) Nebo alespoň nepište "Fuj to je humus.." atd...jestli se vám to nelíbí a bez toho komentáře to prostě nezvládnete,napište přesně co se vám na tom nelíbí.Vážně nepoznám z komentáře "Chcípám tady smíchy" co je na tom špatnýho.Je to můj styl psaní,moje FFky,můj blog,moje fanazie.A pokud je to proto,že nesnášíte One direction,tak je to vážně ubohý :)
A omlouvám se za ten výraz:

FUCK OFF HATERS!


More than this 20

6. srpna 2012 v 13:01 | Týnka |  My works

...Tentokrát mě ale stáhla s sebou a přistála s obličejem přitisknutým k mě hrudi....

Christie
"To máš za to,že ses mi smál" zašklebila jsem se na něj.Louis se zhluboka nadechl...
"A tohle máš ty za to,že se na mě usmíváš." Přitáhl si mě k sobě a dal mi pořádnou pusu.Nepokoušela jsem se ho zastavit.Panebože vůbec ne.Naopak jsem se posunula výš,aby náš polibek byl ejště hlubší.Louis mě objal kolem krku a přitáhl blíž ke rtům.Nejprve hodně pomalu,ale pak bez zaváhání polibek prohloubil.Všechno to bylo tak jiné než to co jsem prožívala s Harrym,mnohem vášnivější.Zajela jsem mu prsty do jeho mokrých vlasů a s potěšením hladila v týle.Užívala jsem si ty krásné pocity,které mě zaplavovaly od hlavy až po špičky prstů na nohou...Ale pak mezi nás skočil Mickey.Odsunula jsem se od něj a pokoušel jsem se postavit.
"Měli bychom jít" řekla jsem.
"Zatraceně" zabručel a pořád se na mě koukal."Asi jsem to trochu přehnal."
Louis si hodil mokré vlasy dozadu a kolem něj se rozstříkly kapičky vody.
"Tak radši zapoměň na to co se stalo,jo? Vlastně se toho moc nestalo" řekl mi.
Koukala jsem na něj jak kdybych viděla ducha.Právě jsem do něj dostala nejlepší pusu v životě a on chce abych na to zapomněla? Chápala jsem,že to asi dělá kvůli Eleanor.Ale on byl přece ten kdo mě políbil.
"Dobře" pokoušela jsem se o klidný hlas.Taky se zvedl a pokračovali jsme v cestě.
"Je to ještě daleko?" ptala jsem se,abych přerušila to trapné ticho.
"Támhle" ukázal prstem.
Před námi se rozprostírala malá mýtinka,uprostřed tekl potok kolem obrovského kamene.Nadechla jsem se.Z dálky k nám doléhal zvuk vodopádu.
"Je tady někde blízko vodopád?" zeptala jsem se.
"Jo.Ale řekl bych,že tady je to mnohem hezčí" vyskočil na balvan."Pojď pomůžu ti" sedl si a podal mi ruku.Chytila jsem se ho a Louis mě vytáhl nahoru.Jako by mě jeho ruka pálila,ihned jsem ji pustila a našla si místo vedle něho.Louis si lehnul a zavřel oči.Já jsem se koukala do třpitící se vody.Mickey zase běhal po louce a honil motýli.
Po chvilce se Louis rozpovídal o kapele,o domově.Pak nahodil téma HARRY.Vážně jsem se o něm nechtěla bavit,a tak jsem rychle změnila téma.Po hodině se zvednul a seskočil z balvanu.Podal mi ruku a já jsem dopadla těsně vedle něj.Nebylo mi příjemné,že jsou jeho rty nadosah a že já sama mám chuť se k němu přiblížit ještě blíž,a tak jsem udělala pár kroků dopředu.
"Stůj!" vykřikl.
"Co?" otočila jsem a překvapeně se na něj podívala."Myslela jsem,že..."
"Nehýbej se" řekl tichým vážným hlasem.
"Proč? Já..." vedle mě se něco šustlo v křoví.Podívala jsem se na zem a uviděla velkého tlustého hada,který se ke mě plazil.Měla jsem takový strach,že jsem se nemohla ani pohnout.Louis mě pevně chytil za rameno a uklidňoval mě.Jeho hlas byl sotva slyšet."Když se nepohneš,jen se kolem tebe proplazí.Nehýbej se.Nevšímej si ho.Jsem tu s tebou nic se ti nestane."
Pozorovala jsem jak se had sune přes špičku mých bot.
"Už jse skroro pryč" zašeptal.Louis mě pořád držel za rameno a oba jsme sledovali jak mizí mezi kameny.Zamrkala jsem,uvolnila se a cítila jsem jak mě strach pomalu opouští.Louis mi sundla ruku z ramene a já jsem se na něj otočila.Chvilku jsme na sebe jenom koukali.pak jsme se oba otočili k lesu a vyrarzili zpátky k jeho domu.

Louis
Přišli jsme zadní brankou na zahradu.
"Louisi?" řekla Christie.
"Co?" otočil jsem se.
"Děkuju" usmála se.
"Za co?" ptal jsem se.
"Za to,žes mě zachránil před tim hadem a za krásnej den" řekla.
"Nemáš zaco" usmála jsem se." A ty promiň."
Nevěděla za co se jí omlouvám."Za tu pusu" řekl jsem.
Nic neřekla jenom šla před branku a otevřela jí.
"Nemáš se za co omlouvat Louisi.Mě se to líbilo" usmála se a odešla.
Chvilku jsem se za ní díval a pak jsem šel do vsého pokoje.Podíval jsem se na mobil.Měl jsem asi 5 zmeškaných hovorů.3 od El a 2 od Liama.Nechtěl jsem Eleanor volat.Pořád jsem byl zmatený z toho co se stalo u louky.El by z mého hlasu poznala,že se něco stalo.zavolala jsem jenom Liamovi.
"Čau Loui.Kde seš celej den?" začal.
"Já jsem asi usnul a měl sjem vypnutý zvuky.A co potřebuješ?"" řekl jsem.Nechctěl jsem mu vyprávět o mém výletu.
"Potřebujeme čtvrtýho na fotbal.Přijď do parku" řekl a vypnul to.
Potřeboval jsem si trošku vyčistit hlavu,a tak jsem si vzal kraťasy na fotbal a čisté tričko a vyrazil jsem.

"Kde ses tak zmáchal?" smál se Zayn.
"Já...Spadl jsem do...bazénu" zalhal jsem.
"Aha" zasmál se a šel za Niallerem.
"Tak kde ses zmáchal?" přišel za mnou Liam s rukama založenýma na hrudi.
"Říkám v bazéně" řekl jsem a díval se na Zayna s Niallerem jak si kopou.
"Já ti to nežeru Louisi" zasmál se."Odkdy před námi máš nějaký tajemnství?"
"Nemám žádný tajemnství."
"Ale máš.Od tý doby co jsi poznal Christie jseš strašnej.Pořád seš naštvanej,s nikým se nebavíš a proč Harry vůbec odjel k rodičům? A to,že tam dlouho nebyl je fakt blbá výmluva..."
Jen jsem tam stál a poslouchal ho.Byli jsme jako manželé po 30-ti letech.
"Fajn řeknu ti proč odjel...Skoro Christie znásilnil a pak prostě odjel.Nechal nám jenom blbej vzkaz...." zařval jsem na něj.
"Cože udělal?!" přiběhli i Zayn s Niallem.
"Slyšeli jste ne?" řekl jsem naštvaně a šel pryč.

Obcházel jsem rybník už asi po čtvrtý a byl jsem pořád naštvanej.Jedinou věc,kterou po mě Christie chtěla bylo abych tohle nikomu neříkal.A já to vyřvu celému parku.Kopal jsem do kamenů a sledoval jak padají do vody.Pak jsem se otočil a šel jsem domů.

More than this 19

4. srpna 2012 v 15:22 | Týnka |  My works

Pardon,pardon,pardon...strááášně moc se vám omlouvám.Po táboře mě to psaní nějak přestalo bavit.Spíš jsem neměla nápady.Ale teď jsem snad zpět :) Takže jsem tady s 19. kapitolou :)

...Trošku jsme se začervenala a šla domů...

Christie:
Vůbec jsem se nemohla dočkat odpoledne.Máme s Louisem naplánovanou společnou procházku s Mickeym.Oblíkla jsem se a šla dolů na snídani.Udělala jsem si kakao a sedla si k televizi.Pustila jsem si MTV a čekala jestli tam nebudou 1D.
"No,Jimmy prostested!" přišla mi SMSka.Psal mi Louis.Prý jestli se nemůžu okolo druhé stavit.Odepsala jsem,že klidně a šla nahoru.Pustila jsem počítač a přihlásila se na TT a FB.Koukla jsem na Louisův profil na FB.Přečetla jsem si jeho status o tom,že se hrozně těší na odpoledne.Usmála jsem se na obrazovku.
Asi po hodině jsem vypla počítač a šla jsem se podívat ven na Mickeyho.Včera v noci pršelo takže bude asi úplně špinavý.
"Mickey!" zavolala jsem a on hned přiběhl.Přesně jak jsem si myslela.Byl úplně černý od bláta.Vzala jsem ho do náruče a odnesla do koupelny.Položila jsme ho do vany a pustila na něj sprchu.Nemá příliš v oblibě když ho koupu, a tak se vrtěl a zkoušel utéct s vany pryč.
Když jsem s ním skončila byla jsem snad mokrá víc než on.Pořdně jsem ho usušila a nechala ho doma,aby se se znovu nezašpinil.Bylo už kolem poledne.Mamka s taťkou byli v práci,a tak jsem si oběd musela udělat sama.vaření mě vůbec nebaví.Jenom jsem si osmažila pár hranolek.Dojedla jsem a šla jsem se umýt.
Na sebe jsem si vzala upnuté ryfle a tričko s potiskem.Vlasy jsem si nechala rozpuštěné.Dala jsem Mickeymu vodítko a vyšla jsem před dům.Mickey mě táhnul celou cestu až k jejich domu.Pořád nevím,jak si může tu cestu zapamatovat.Ani já si jí pořádně nepamatuju.Zazvonila jsem a čekala.Nic.Nikdo mi nepřišel otevřít.Tak jsem si otevřela sama.V obýváku ani v kuchyni nikdo nebyl.Dokonce ani na zahradě.Vyšla jsem nahoru po schodech a rozhlížela se.Neslyšela jsem žádnou muziku ze Zaynova pokoje.Žádný smích Danielle a Liama jak telefonují.Žádné mlaskání jedícího Niallera.Zalezla jsem si k Louisovi do pokoje a čekala jsem.Asi byl ve sprše protože jsem slyšela z koupelny vodu a zpěv.

Louis
Usušil jsem se a vyrazil do pokoje.Každou chvilku by tu měla být Christie.Otevřel jsem dveře a zůstal koukat.
"Ehm Ahoj" vyhrkla Christie a hned se otočila.Stál jsem před ní úplně nahý.Když není nikdo doma rád se promenáduju bez oblečení.
"Čau" smál jsem se.
"Promiň já jsem nevěděla..." omlouvala se.
"To je dobrý.Už se můžeš otočit" řekl jsem.Viděl jsem jak se červená.
"Tak kam půjdeme?" ptala se pořád ještě červená.
"To je překvapení" ušklíbl jsem se.Oblíknul jsem si tričko a vyšli jsme společně před dům.Vzal jsem si Mickeyho na vodítko a vyrazili jsme.Zašli jsme za náš dům a polní cestou k lesu.Mickey se honil za každým motýlem nebo čmelákem.Už jsme byli v polovině cesty.Naproti nám se objevil potok.Chtěl jsem ho obejít ale cesta byla úplně rozblácená.Potok byl hodně mělký tak jsem Christie táhnul vodou.Mickeymu se to očividně líbilo.
"Dávej pozor.Kamený jsou kluzký" řekl jsem a pevně jsem jí chytil za ruku.
"Myslím,že to zvládnu sama" Christie uvilnila ruku z mého sevření.
"Jo,ale až kecneš do vody na zadek,budeš toho litovat."
"Neměj strach" ušklíbla se na mě.Ale při dalším kroku byla hrdost ta tam:Noha jí bez varování sklouzlana kameni a s velkou sprškou vody přistála Christie na svém pozadí uprostřed potoka.
"Skara!" vykřikla.
Začal jsem se smát.Měl jsem ruce založené na hrudi a nemohl jsem se přestat smát.
"Nech toho!" Christie se taky začala smát,nabrala vodu do dlaní a stříkla jí po mě.Pak jsem jí podal ruku.Tentokrát jí beze slova přijala.Jakmile se postavila a chtěla udělat další krok,znovu uklouzla.Tetntokrát mě ale stáhla s sebou a přistála s običejem přitisknutím k mé hrudi.