More than this 19

4. srpna 2012 v 15:22 | Týnka |  My works

Pardon,pardon,pardon...strááášně moc se vám omlouvám.Po táboře mě to psaní nějak přestalo bavit.Spíš jsem neměla nápady.Ale teď jsem snad zpět :) Takže jsem tady s 19. kapitolou :)

...Trošku jsme se začervenala a šla domů...

Christie:
Vůbec jsem se nemohla dočkat odpoledne.Máme s Louisem naplánovanou společnou procházku s Mickeym.Oblíkla jsem se a šla dolů na snídani.Udělala jsem si kakao a sedla si k televizi.Pustila jsem si MTV a čekala jestli tam nebudou 1D.
"No,Jimmy prostested!" přišla mi SMSka.Psal mi Louis.Prý jestli se nemůžu okolo druhé stavit.Odepsala jsem,že klidně a šla nahoru.Pustila jsem počítač a přihlásila se na TT a FB.Koukla jsem na Louisův profil na FB.Přečetla jsem si jeho status o tom,že se hrozně těší na odpoledne.Usmála jsem se na obrazovku.
Asi po hodině jsem vypla počítač a šla jsem se podívat ven na Mickeyho.Včera v noci pršelo takže bude asi úplně špinavý.
"Mickey!" zavolala jsem a on hned přiběhl.Přesně jak jsem si myslela.Byl úplně černý od bláta.Vzala jsem ho do náruče a odnesla do koupelny.Položila jsme ho do vany a pustila na něj sprchu.Nemá příliš v oblibě když ho koupu, a tak se vrtěl a zkoušel utéct s vany pryč.
Když jsem s ním skončila byla jsem snad mokrá víc než on.Pořdně jsem ho usušila a nechala ho doma,aby se se znovu nezašpinil.Bylo už kolem poledne.Mamka s taťkou byli v práci,a tak jsem si oběd musela udělat sama.vaření mě vůbec nebaví.Jenom jsem si osmažila pár hranolek.Dojedla jsem a šla jsem se umýt.
Na sebe jsem si vzala upnuté ryfle a tričko s potiskem.Vlasy jsem si nechala rozpuštěné.Dala jsem Mickeymu vodítko a vyšla jsem před dům.Mickey mě táhnul celou cestu až k jejich domu.Pořád nevím,jak si může tu cestu zapamatovat.Ani já si jí pořádně nepamatuju.Zazvonila jsem a čekala.Nic.Nikdo mi nepřišel otevřít.Tak jsem si otevřela sama.V obýváku ani v kuchyni nikdo nebyl.Dokonce ani na zahradě.Vyšla jsem nahoru po schodech a rozhlížela se.Neslyšela jsem žádnou muziku ze Zaynova pokoje.Žádný smích Danielle a Liama jak telefonují.Žádné mlaskání jedícího Niallera.Zalezla jsem si k Louisovi do pokoje a čekala jsem.Asi byl ve sprše protože jsem slyšela z koupelny vodu a zpěv.

Louis
Usušil jsem se a vyrazil do pokoje.Každou chvilku by tu měla být Christie.Otevřel jsem dveře a zůstal koukat.
"Ehm Ahoj" vyhrkla Christie a hned se otočila.Stál jsem před ní úplně nahý.Když není nikdo doma rád se promenáduju bez oblečení.
"Čau" smál jsem se.
"Promiň já jsem nevěděla..." omlouvala se.
"To je dobrý.Už se můžeš otočit" řekl jsem.Viděl jsem jak se červená.
"Tak kam půjdeme?" ptala se pořád ještě červená.
"To je překvapení" ušklíbl jsem se.Oblíknul jsem si tričko a vyšli jsme společně před dům.Vzal jsem si Mickeyho na vodítko a vyrazili jsme.Zašli jsme za náš dům a polní cestou k lesu.Mickey se honil za každým motýlem nebo čmelákem.Už jsme byli v polovině cesty.Naproti nám se objevil potok.Chtěl jsem ho obejít ale cesta byla úplně rozblácená.Potok byl hodně mělký tak jsem Christie táhnul vodou.Mickeymu se to očividně líbilo.
"Dávej pozor.Kamený jsou kluzký" řekl jsem a pevně jsem jí chytil za ruku.
"Myslím,že to zvládnu sama" Christie uvilnila ruku z mého sevření.
"Jo,ale až kecneš do vody na zadek,budeš toho litovat."
"Neměj strach" ušklíbla se na mě.Ale při dalším kroku byla hrdost ta tam:Noha jí bez varování sklouzlana kameni a s velkou sprškou vody přistála Christie na svém pozadí uprostřed potoka.
"Skara!" vykřikla.
Začal jsem se smát.Měl jsem ruce založené na hrudi a nemohl jsem se přestat smát.
"Nech toho!" Christie se taky začala smát,nabrala vodu do dlaní a stříkla jí po mě.Pak jsem jí podal ruku.Tentokrát jí beze slova přijala.Jakmile se postavila a chtěla udělat další krok,znovu uklouzla.Tetntokrát mě ale stáhla s sebou a přistála s običejem přitisknutím k mé hrudi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katie Katie | 5. srpna 2012 v 16:01 | Reagovat

skvělý , užasný , naprosto donkonalý , perfektní , krásný a strašně moc se těším na další díl, doufám že brzo přidáš :)

2 Daja Daja | 7. srpna 2012 v 11:31 | Reagovat

tak to je dobry , ja tadz mam takovy zachvaty >D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama