More than this 25

3. února 2013 v 13:44 | Týnka |  My works

Taak jsem si řekla,že bych zase mohla něco napsat :D Řeknu to asi takhle...Občas mám chvilky,kdy bych psala třeba celej den,ale taky mám chvilky,kdy se do toho vůbec nemůžu vžít,nic mě nenapadá a nemám chuť si ,,namáhat mozek". Mám vymyšlenej konec,ale tak nějak nevim,jak se k němu dopracovat :D Taky mě dožírá,že když už něco napíšu,tak to nikdo nekomentuje. Nebaví mě to psát jen pro sebe...Vím,že tu skoro nejsem,ale i tak. Takže kdokoli si přečte můj příběh,prosím,aby zanechal jakýkoli komentář.Ať už kladný nebo negativní. Radši bych ty kladný,ale co už :D Hlavně nějaký :D Příjmám chválu i kritiku :)

Pokusila jsem se znovu usnout,ale pořád jsem přemýšlela na tím snem.

Louis:
"Fakt?" vykulili na mě kluci oči.
"Už to tak bude" zasmál jsem se při pohledu na ně.Jediný Liam nebyl moc překvapený.A já věděl proč. Od začátku to jediný tušil.Věděl,že Christie miluju.
"Co je?" zeptal jsem se ho.Nic neřikal.
"Přeju ti to,brácho" zasmál se.
"Díky" usmál jsem se.
Chtělo se mi křičet,skákat,všechny obejmut jakou jsem měl doboru náladu.Sám sebe jsem nepoznával.Takový jsem nebyl ani když jsem byl s Eleanor.Miloval jsem ji,to ano. Nevím co je to se mnou.Zkrátka nepoznával jsem se.
S klukama jsme se vypravili do jednoho klubu nedaleko od našeho domu. Kluci chtěli oslavit můj vztah s Christie. Citíl jsem se ale docela špatně vůči Harrymu. Všichni víme,čeho je schopný,když se opije. Christie miloval,možná ještě miluje, a za střízliva by ji do toho nikdy nenutil. Tolik jsem si přál,aby se už vrátil domů. Měl bych mu zavolat?
"Haloo..Loui?" vyrušil mě s přemýšlení Niall.Stáli jsme před dveřmi do klubu a vyhazovač po nás chtěl občanky.Ukázal jsem mu jí a pustil nás dovnitř.
Jakmile Zayn otevřel dveře,přestal jsem přemýšlet úplně.
"No to ne" zhrozil jsem se.Stál jsem uprostřed striptýz klubu.Zayn i ten roztomilý blonďatý andílek Niall mají takové kluby nejradši.Já ani Liam jsme nevěděli kam nás vedou.
"Jasně,nejlepší oslava nového vztahu.Striptýz!" smál jsem se,ale zároveň jsem byl i naštvaný.Neměl jsem takové kluby rád.Nelíbí se mi jak se ty holky ponižují pro uspokojení nadržených chlapů.Bohužel právě takový dva (s Harrym tři) jsou mí nejlepší kamarádi.
S Liamem jsme si sedli k baru,kde žádné tanečnice nebyli. Dal jsem si pivo a Liam limonádu.Někdy nechápu jak to bez alkoholu může vydržet.Zayn s Niallem se nechávali obšťastňovat dvěma brunetkami. Divím se,že to Sel a Pezz nevadí.

Domů jsme se vrátili kolem 3 ráno.Liam táhl Zayna a já si na záda vzal Niallera.Když jsme je vytáhli po schodech,uložili jsme je do postelí a šli si lehnout taky.

Christie:
Ráno jsem si přispala.Vstala jsem okolo poledne.Když jsem sešla dolů,na sotel ležel vzkaz pro mě.
"Chris,zlatíkčko promiň museli jsme oba nahonem do práce.Oběd máš v lednici.Máma" přečetla jsem si ho a vyhodila do koše.
"Jasně" řekla jsem kysele.Už mě nebavilo být doma pořád sama.Otevřela jsem lednici a podívala se na svůj oběd.Brokolice? Fuj! Lednici jsem zase zavřela a šla do svého pokoje.Udělala jsem ranní hygienu,oblékla se a jemně nalíčila.Vlasy jsem si stáhla do narychlo udělaného drdolu a pustila se notebook.Hned jsem se přihlásila na Twitter.První přispěvek tam měl Harry.Psal "I love you xx". Koukala jsem na obrazovku jako opařená.Tušila jsem,že je to na mě,ale nic jsem nevěděla jistě.Třeba si v Holmes Chapel našel nějakou přítelkyni.Při té myšlence,že Harry objímá a líbá někoho jiného,se mi sevřel žaludek.Proč sakra? Ano,Harry mi moc chyběl.Ale neměla jsem k němu už nic cítit.Prostě nemůžu.Všimla jsem si slzy na klávesnici.Až do teď jsem si neuvědomovala,jak moc si přeju,aby se vrátil.Skoro nevědomky jsem popadla mobil a vytočila jeho číslo.Okamžitě mě to přehodilo do hlasové schránky,a tak jsem to vypla.Ani né za minutu se mi mobil rozzvonil.
"Halo?" řekla jsem a utřela si slzy.
"Ahoj Christie,tady Louis.Zlato,ty pláčeš?" ozvalo se.
"Ahoj,ne ne.Já...jen jsem koukala na film" uklidnila jsem ho.
"Aha.nechceš přijít? Nebo můžu já?" ptal se.
"Jo stav se" řekla jsem a položila mu to.Vstala jsem od notebooku a rychle se aspoň trošku nalíčila a korektorem si zakryla opuchlé oči od pláče.Ani né za 10 minut jsem slyšela zvonek.Rychle jsem běžela dolů a otevřela.
"Čau zlato" políbil mě Louis.
"Ahoj" usmála jsem se.Přesunuli jsme se ke mě do pokoje.
"Tak u jakého filmu jsi plakala?" zasmál se.
"U filmu?" nechápala jsem.
"Jo u filmu.Nebo to nebylo kvůli filmu?" zvážněl.Oddechla jsem si a posadila se na postel.
"Chris,děje se něco?" kleknul si přede mě.
"Já...já nevím jestli ti to mám říct?" vážně jsem to řekla.Sakra Christie!! Chováš se jak malá.
"Víš,že mě můžeš říct všechno" pohladil mě po koleni.
"Brečela jsem...kvůli Harrymu" řekla jsem a sklopila hlavu.
"P-proč?" zarazilo ho to.
"Ani nevím" odbila jsem ho.Neměla jsem náladu se s ním o Harrym bavit.
"Dobře..." pochopil to a nechal to být.
"Tak co budem dělat?" zeptala jsem se už s úsměvem.Nechtěla jsem na něj být protivná.
"Můžem se podívat na ten film u kterého jsi tak moc plakala" prostě si musel šťouchnout.I když jsem věděla,že ho to štve.On už je prostě takový.A proto ho miluju.I když Harryho možná taky.Ne! Nemiluju ho!
Vybral nějaký horor.Nesnášim horory.Ani nevím,proč je tady mám.
Sedli jsme si zpátky na postel a Louis to pustil.Začala jsem se bát hned jak nabíhaly titulky.Vzala jsem Louise za ruku a pořádně ho stiskla.Zasmál se.Praštila jsem ho do břicha,ale zdálo se,že to skoro necítil.Schoulila jsem se mu na rameno a hladila ho po ruce.
"Sakra!!" zakřičela jsem a parádně ho škrábla až zasyčel bolestí.
"Promiň,ale můžeš si za to sám" zasmála jsem se.Znovu se zasmál.Ach bože! Miluju jeho smích.Pokaždé se mi podlamují kolena.
Asi minutu jsme na sebe jenom tak civěli.Pak se Louis zašklebil,stáhnul mě pod sebe a začal mě nemilosrdně lechtat.Kopala jsem ho,křičela jsem jako kdyby mě někdo vraždil.Jemu to ale bylo očividně jedno.
"Louisi Williame Tomlinsone okamžitě toho nech!!" zakřičela jsem a on přestal.Přiblížil se a políbil mě.Pro mě přestal existovat okolní svět.Zapomněla jsem na trable se školou, s rodiči a zapomněla jsem dokonce i na Harryho.Vnímala jsem jenom Louise.Po pár hezky dlouhých minutách se odtáhl.Opřela jsem se o něj a on mě hladil ve vlasech.Pak se mu rozzvnonil mobil.
"Jo?" vzal ho.
"Panebože,to si jednou neporadíte beze mě nebo bez Liama?" zasmál se.
"Fajn,ale pěkně jste nám pokazili romantickou chvilku" řekla snad možná trošku naštvaně.
"Zlato promiň musim jít.Uvidíme se" políbil mě a odešel z pokoje.Poslouchala jsem,jak jde po schodech,obouvá si boty a zavírá dveře.Pak jsem začala pištět.Měla jsem tak dobrou náladu.Až do teď jsem si neuvědomovala,jak moc ho milju.
Po chovilce jsem se uklidnila a začala vnímat.V televizi pořád běžel ten horor.Vstala jsem a vypla ho. otevřela jsem skříňku z DVD a všech hororů jsem se zbavovala.


  • Libilo,nelíbilo? :D Mě se tahle kapitola celkem líbí :D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Žužik Žužik | 3. února 2013 v 19:18 | Reagovat

Supééér, moc se mi to líbilo už se těším na další :)

2 Týnka Týnka | Web | 3. února 2013 v 20:48 | Reagovat

[1]: Děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama